Pomoc prawna dla osób fizycznych i przedsiębiorców z Kancelarią Radców Prawnych Norma Sc

lut 25, 2023

Czasami w naszym życiu dochodzi do sytuacji w której niezbędna okazuje się być fachowa pomoc prawna. Dotyczyć może ona tak naprawdę spraw związanych zarówno z naszym życiem prywatnym jak i zawodowym. Usługi tego typu oferuje nam między innymi Kancelaria Radców Prawnych Norma Sc. Dowiedzmy się czegoś więcej na temat.

Kim dokładnie jest radca prawny?

branży prawniczej możemy spotkać kilka różniących się nieco od siebie zawodów takich jak adwokat czy radca prawny, a wielu z nas błędnie może nie znajdować różnic pomiędzy nimi. W tym drugim przypadku należy przede wszystkim wspomnieć, iż jest to osoba zaufania publicznego, która przede wszystkim ukończyła studia prawnicze z tytułem magistra, a także zdała egzamin zawodowy i odbyła, trwającą trzy lata aplikację radcowską.

Radca prawny powinien posiadać również pełną zdolność do wykonywania czynności prawnych. Zaznaczmy, że odróżnieniu do adwokata nie może on jednak prowadzić spraw karnych oraz karnoskarbowych.

W jakich sprawach może nam pomóc Kancelaria Radców Prawnych Norma Sc?

Do radcy prawnego możemy zgłosić się zarówno jako przedsiębiorca, jak i podmiot fizyczny. W miejscu takim jak Kancelaria Radców Prawnych Norma Sc uzyskamy pomoc między innymi w sprawach z zakresu prawa rodzinnego, cywilnego, handlowego, spółdzielczego oraz prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Oprócz tego zatrudnieni tam prawnicy zajmują się również sporządzaniem pism procesowych oraz windykacją należności.

Jest to firma istniejąca na rynku od 1991 roku, której siedziba znajduje się w Bolesławcu. Zatrudnione tam osoby mają wieloletnie doświadczenie i kwalifikacje.

Pozostałe artykuły